شرایط و مقررات بازگرداندن کالا(Refund Policy)

جواهری حسین شیخ در تلاش است تا با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت ساخت و استفاده از بهترین متریال های موجود و همچنین سریع ترین خدمات،رضایتمندی و آسودگی خاطر را برای کابران و مشتریان فراهم آورد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به ضرورت سلامت ظاهری و اصالت محصولات در زمینه جواهرات، کلیه محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت بازگشت می‌شوند.

همکاران ما تمامی محصولات را مورد ارزیابی مجدد قرار داده و پس از اطمینان از صحت و سلامت فیزیکی محصول را آماده ارسال میکنند.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

–  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال ظاهری داشته باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به جواهری حسین شیخ اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات به همراه فاکتور تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جواهری حسین شیخ بازگردانده شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و برخورد با مواد خورنده) که در اثر استفاده نادرست کاربر از محصول ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، چت آنلاین یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

نحوه بازگرداندن کالا خریداری شده به جواهری حسین شیخ

پس از به تایید رسیدن مرجوعی کالا شما میتوانید کالای خریداری شده خود  را به صورت حضوری یا از طریق روش هایی که پشتیبانی به شما اعلام میکند به ما عودت دهید.

ظرف مدت حداکثر 7 روز از زمانی که محصول به گالری تحویل داده شد مبلغ قید شده در فاکتور به شماره حساب اعلامی شما عودت داده خواهد شد.